About the company

20 lat minęło ...

czerwiec 2020 rok

Rok 2020 jest wyjątkowy w historii naszej firmy, ponieważ to właśnie w tym roku upływa 20 lat od momentu powstania firmy TRANS-NUSS . Jubileusz ten to okazja do wspomnień oraz podsumowania działalności naszej dynamicznie rozwijającej się firmy. Na przestrzeni lat zmieniliśmy się z małego rodzinnego przedsiębiorstwa na prężnie działającą firmę produkcyjną z nowoczesnym zapleczem technologicznym oraz wyspecjalizowanym personelem. 

Z okazji jubileuszu pragniemy podziękować wszystkim naszym Partnerom oraz klientom za minione 20 lat współpracy.

Mamy nadzieję, że kolejne lata będą dla nas wszystkich również przepełnione sukcesami, dobrymi pomysłami oraz ciągłym zapałem do dalszego rozwoju. 

Dziękujemy za te 20 lat !

Jakość ponad wszystko ...

listopad 2017 rok

Rozpoczęcie procesu certyfikacji międzynarodowym standardem żywności BRC FOOD SAFETY 
Ponieważ, od zawsze napędzało nas dążenie do doskonałości ...

Idzie nowe !!!

sierpień 2017 rok

Zakup i uruchomienie nowoczesnej linii produkcyjnej.
Od tej pory nasza oferta powiększa się o każdy rodzaj orzecha. Zaczynamy również produkcję produktów solonych oraz w przyprawach . 

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie."Operacja pn. „Nowa inwestycja kluczem innowacyjnego rozwoju firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TRANS-NUSS Ewa Zahor” mająca na celu poprawę konkurencyjności firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TRANS-NUSS Ewa Zahor w sektorze przetwórstwa bakalii poprzez zwiększenie produkcji, podniesienie jakości produktów oraz wprowadzenie nowych produktów w wyniku wdrożenia innowacyjnego procesu oraz wykorzystania innowacyjnych technologii w zakładzie produkcyjnym w miejscowości Rokitno współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Poddziałania 4.2 Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi i ich rozwój.
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane wyniki operacji:
  • wprowadzenie do oferty nowych i znacznie udoskonalonych produktów,
  • wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa,
  • wzrost znaczenia marki przedsiębiorstwa na rynku,
  • wzrost wartości przedsiębiorstwa,
  • wzrost zatrudnienia.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty z 20.06.2017

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty z 20.06.2017

Zaczynamy przygodę z winami gruzińskimi ...

Jest rok 2015 ... za namową naszych wieloletnich gruzińskich przyjaciół , właścicieli jednej z najlepszych winnic w Gruzji , zaczynamy przygodę z winami . Jako jedyna w Polsce firma stajemy się wyłącznym przedstawicielem winnicy KAKHURI GVINIS MARANI  !!!

Początek ...

czerwiec 2000 rok

Powstaje firma P.W. "TRANS-NUSS" i startujemy z produkcją polegającą na prażeniu oraz przerobie orzechów laskowych. To dla nas bardzo ważny czas !