Nasza oferta

O firmie

Firma TRANS-NUSS powstała w jednym celu, chcieliśmy stworzyć firmę wielopokoleniową z tradycją oraz wpisać się w historię rynku orzechowego w Polsce. To nasz pomysłodawca,  jako pierwszy w latach 90 podjął ryzyko i zaczął wprowadzać na rynek polski orzechy laskowe z Azerbejdżanu. Proces przekonywania polskich firm do wyjątkowego smaku i wysokiej jakości tego orzecha trwał kilka lat, jednak opłaciło się .
 Dziś orzechy laskowe z Azerbejdżanu są jednym z najbardziej pożądanych gatunków orzecha laskowego na rynku . Z biegiem czasu rozszerzyliśmy naszą ofertę o inne bakalie oraz usługi . Wyspecjalizowaliśmy się, nie tylko w  przetwórstwie orzechów laskowych ale również orzechów arachidowych i innych .   

Od samego początku napędzało nas dążenie do doskonałości...

Doskonale wiemy, że każdy produkt jest ważny, dlatego staramy się, aby cały proces produkcji był jak najwyższej jakości .

 Jesteśmy firmą certyfikowaną w systemie jakości BRC FOOD z oceną najwyższą AA. 


Dziś współpracujemy z największymi firmami produkującymi słodycze, zarówno w Polsce jak i za granicą . Klienci cenią nas za elastyczność i indywidualne podejście do klienta oraz za jakość oferowanych przez nas produktów . 

Nasze produkty są naturalne, a co za tym idzie idealne dla osób odżywiających się świadomie oraz jako smaczna i zdrowa przekąska dla osób dbających o linię .