Nasza oferta

O firmie

Witamy na stronie internetowej firmy Przedsiębiorstwa Wielobranżowego TRANS-NUSS SP. z o.o. Na rynku bakalii działamy od 2000 roku . Wiodąca działalnością naszej firmy jest przerób orzechów laskowych i arachidowych przeznaczonych do produkcji cukierniczej. Oferowane przez nas produkty są zdrowe i naturalne. Stawiamy przede wszystkim na jakość oferowanych przez nas produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą!

Nasza firma przez wiele lat swojej działalności wyspecjalizowała się w przetwórstwie orzechów laskowych i arachidowych używanych do produkcji cukierniczej , wyrobów czekoladowych oraz lodów i jogurtów.

Nasze produkty doceniają nie tylko małe cukiernie ale również duże zakłady przemysłu cukierniczego zarówno w kraju jak i za granica.

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i zaufanymi dostawcami dzięki czemu w naszej ofercie można znaleźć szeroki asortyment zdrowych i naturalnych produktów.

Jesteśmy bezpośrednim importerem miedzy innymi : orzechów laskowych , arachidowych , rodzynek , wiórek kokosowych , sezamu , siemienia lnu . Swoich dostawców posiadamy w takich krajach jak Turcja, Chiny , Indie , Argentyna , Azerbejdżan, Hiszpania, Włochy i wiele innych .

Ponadto zajmujemy się konfekcjonowaniem naszych produktów które są naturalne i idealne dla osób odżywiających się świadomie oraz jako smaczna i zdrowa przekąska dla osób dbających o linie.

Działamy zgodnie z wytycznymi systemu zarządzania jakością ISO i HACCP.